top of page

FREDDIE

MERCURY

The European 

Tribute Show

Freddie Mercury Tribute  Show

Solo show je zmenšená a dostupnějsí podoba vystoupení revivalové kapely. Jedná se o solové vystoupení frontmana v tématickém obsahu. Solo show je představována živým zpěvem a doprovodnými hudebními podklady.

 

Délka vystoupení je 20 až 60 minut. Mezi technické požadavky vystoupení patří odpovídající ozvučení pro živé vystoupení (lze zprostředkovat vlastní aparát a osvětlení), šatna a parket o min. velikosti 2x3m.

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram sociální Icon

Queenways - A tribute to Queen music

QUEENWAYS je hudební skupina, která si zakládá na interpretaci nejslavnějších hitů legendární kapely Queen. Sestavena z profesionálních hudebníků s bohatými zkušenostmi na domácí i zahraniční scéně, QUEENWAYS Vás svou živou produkcí a energickými vystoupeními přenese zpět do doby, kdy Queen ovládal stadiony po celém světě.

 

V čele kapely stojí Jaroslav Břeský, který interpretuje písně skupiny Queen a se svou hlasovou barvou, podobnou Freddie Mercurymu Vám připomene koncertní atmosféru 70 a 80. let s nezapomenutelnými hity jako "Bohemian Rhapsody," "We Will Rock You," a "We Are The Champions." S QUEENWAYS máte jedinečnou příležitost zažít opět kouzlo Queen v živém vystoupení.   

Jaroslav měl tu čest  zazpívat  na nedožitých 70tých narozeninách Freddie Mercuryho a měl možnost se osobně setkat s zbývajícími členy skupiny Queen. V roce 2016 jeho vystoupení zpropagoval na svých sociálních sítích kytarista skupiny Queen Brian May

 

Více informací pro objednání koncertu:

www.queenways.com

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram sociální Icon

© 2017 Musicase, www.musicase.eu

bottom of page