top of page

FREDDIE

MERCURY

The European 

Tribute Show

Freddie Mercury Tribute  Show

Solo show je zmenšená a dostupnějsí podoba vystoupení revivalové kapely. Jedná se o solové vystoupení frontmana v tématickém obsahu. Solo show je představována živým zpěvem a doprovodnými hudebními podklady.

 

Délka vystoupení je 20 až 60 minut. Mezi technické požadavky vystoupení patří odpovídající ozvučení pro živé vystoupení (lze zprostředkovat vlastní aparát a osvětlení), šatna a parket o min. velikosti 2x3m.

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram sociální Icon

Prague Queen - World Tribute Band

Prague Queen byla založena profesionálními muzikanty, kteří doprovázeli přední ikony české, ale i zahraniční hudební scény.

Profesionální hudební ztvárnění a podobná barva hlasu zpěváka Vás přesune do doby, kdy skupina Queen ovládala vyprodané stadiony po celém světě, ať už ve Wembley nebo na nezapomenutelném Nepstadionu v Budapešti.

Prague Queen byla v roce 2016 a 2017 odměněna potleskem diváků ve stoje v pražské Lucerně v rámci halového turné České hvězdy zpívají Queen.

 

V roce 2018 byla skupina vybrána na turné do Indie, kde uskutečnila vyprodané koncerty. První koncert dokonce uvedl i bratranec Freddieho Mercuryho Jehangir Bulsara. Na základě spokojenosti diváků i pořadatelů tak získala Prague Queen oficiální zastoupení pro Asii (agentura Fourth Dimension Media).

Mimo výše zmiňované koncerty působí kapela i v dalších zemích Evropy.

Tato hudební skupina také úzce spolupracuje s bývalým asistentem Freddieho Mercuryho, kterým je pan Peter Freestone.        

 

Více informací pro objednání koncertu:

www.praguequeen.cz

bannerpq.jpg
  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram sociální Icon

© 2017 Musicase, www.musicase.eu

bottom of page